Процедура KYC

ПРОЦЕДУРА KYC

Процедура «Знай свого клієнта» (далі ЗСК) є невід'ємною складовою Договору, який укладають Постачальник і Користувач в порядку, встановленому Умовами. Основні терміни, які використовуються в цій Інструкції «Знай свого клієнта», мають свою дефініцію і будуть тлумачитися відповідно до їх значенням, зазначеним у будь-якій частині Угоди.

Справжня Політика містить положення, що застосовуються до веб-сайту компанії Entertainment Art BV (company registration 127327, incorporated September 2012), whose registered address is Emancipatie Boulevard 29Willemstad – Curacao. Entertainment Art BV is fully licensed by the Central Curacao Government and operates under eGaming License No. CIL #5536/JAZ (License Owner).

Процедура «Знай свого клієнта» дійсна в рамках цього Сайту, його Ігор / Турнірів / Лотерей і Послуг, які пропонуються Постачальником Користувачеві, а також регулює процес ідентифікації Користувача і ідентифікацію джерела грошових коштів, розміщених на Користувача профілі.

Для того щоб грати в ігри / брати участь в турнірах / лотереях на Сайті, Користувач повинен відповідати наступним вимогам:

  • бути повнолітнім (орієнтуватися на закон для азартних ігор в країні, в якій Користувач грає);
  • бути фізичною особою (Користувач не може бути юридичною особою або компанією);
  • грати в гри не на професійному рівні;
  • мати юридичний дозвіл грати в ігри на Сайті GoldCup / брати участь в турнірах / лотереях.

Якщо Користувач не досяг віку, при якому йому можна брати участь в азартних іграх за законами його країни, то Провайдер повертає всі депозити і анулює виграші і / або бонусні винагороди.

При створенні облікового запису Користувач зобов'язується ввести всі необхідні дані в реєстраційному полі, а саме: документи, що підтверджують особу, ввести адресу електронної пошти, логін, придумати пароль для входу в обліковий запис і вибрати валюту. Вся введена особиста інформація повинна бути коректною і правильною. Користувач несе відповідальність за точність, повноту і достовірність інформації, і, отже, підтверджує, що всі дані, надані Користувачем, є правильними. Користувач інформують про те, що проводиться верифікація гравців, які відкривають депозити, як самостійно, так і разом з третіми особами. У разі введення в систему неправдивої інформації, обліковий запис Користувача може бути тимчасово заблокована або остаточно закрита на Сайті.

При реєстрації Користувач вибирає логін і пароль, які будуть використовуватися для входу на сайт. Користувач не повинен передавати доступ до аккаунту третім особам. Провайдер не несе відповідальності за помилкове використання облікового запису Користувача на Сайті третіми особами в результаті розголошення своїх особистих даних для входу в систему навмисно або випадково, активно або пасивно для будь-якої третьої сторони.

Логін і пароль Користувача призначені для особистого використання Користувачем. Дані облікового запису Користувача є конфіденційною інформацією і не підлягають розголошенню. Тому коли Користувач надає Провайдеру всю запитувану інформацію, яка є істинною, Постачальник має право припустити, що всі платежі і ігрові операції виконуються Користувачем. Провайдер не несе відповідальності за доступ третьою особою до облікового запису Користувача. Додатково до цього, Постачальник не несе відповідальності за будь-які помилки, що виникли в результаті несанкціонованого використання облікового запису Користувача, а також за збитки, яких зазнала Користувачем в результаті несанкціонованого використання пароля Користувача іншим користувачем. Якщо при проведенні транзакції всі введені дані Користувача відповідають інформації, зазначеної при реєстрації, то дані будуть вважатися валідними, незалежно від того, чи було це зроблено за згодою Користувача. Користувачеві необхідно регулярно міняти свій пароль і не передавати інформацію про нього третім особам. У будь-який момент можна змінити свій пароль в розділі «Мій обліковий запис» на цьому Сайті. Постачальник ніколи не питає користувачів про їх паролі. У самому паролі не слід вказувати особисті дані (ім'я, дату народження, номер телефону і т.д.). Це допоможе захистити ваш аккаунт і запобігти його злом. Відповідальність Користувача полягає в забезпеченні конфіденційності інформації (зокрема, логіна і пароля), оскільки Користувач несе відповідальність за всі випадки несанкціонованого і незаконного використання його даних. Саме тому настійно рекомендується відключити функцію зберігання паролів в браузері, таким чином ви забезпечите стабільну роботу надійної програми для захисту від вірусів і шпигунських програм і брандмауера на комп'ютері Користувача. Якщо Користувач не використовує свій комп'ютер, слід обов'язково вийти з системи і закрити його. Користувачеві також небажано користуватися свого облікового запису в громадських місцях, де є доступ в Інтернет (інтернет-кафе, бібліотеках і ін.). У разі втрати або несанкціонованого використання пароля Користувачеві слід звернутися до Провайдеру. Особливо це стосується випадків, коли у особи, яка не досягла 18-ти річного віку, був помічений доступ до облікового запису користувача.

Виплата компенсації за втрату пароля, за яким слідує відмова від участі в будь-який з ігор / турнірів / лотерей на Сайті Gold Cup, не передбачена.


Для того щоб запобігти відмивання грошей, заборонено переказувати грошові кошти для фінансування будь-якої облікового запису на Сайті. Процедура зняття грошових коштів з Ігрового рахунку Користувача неможлива без верифікації (надання документів, що засвідчують особу). Запитують наступні документи: остання виписка з банку, яка підтверджує суму зарахування на депозити / ставки Користувача; або копія лицьового та зворотного боків банківської карти, з якою проводилися ставки / депозити Користувача. У номері карти повинні бути вказані перші 6 і останні 4 цифри карти (при наявності тисненою картки, Користувачеві слід закрити номер, який розташований як на лицьовій стороні, так і на зворотному боці картки; дані CVV / CVC коду не потрібні); або водійські права; або паспортні дані; або ідентифікаційний код.

Постачальник має право запросити додатковий пакет документів до і після поповнення депозиту на обліковий запис Користувача.

Запит інформації та документів про Користувача або про джерело фінансування облікового запису Користувача проводиться з метою дотримання ряду вимог ліцензії, які виконує Постачальник. Одним з таких вимог є активна участь в первинних і поточних перевірках ЗСК. Дана процедура допомагає Провайдеру гарантувати, що Постачальник може дізнатися Користувача і надати Користувачеві високий рівень сервісу, а також давати гарантію, що Постачальник виконає свої зобов'язання про відповідальну гру і по фінансуванню рахунку.

Провайдер має право запросити документи, що засвідчують особу Користувача (скан паспорта, водійські права або інший визнаний урядовий документ) в будь-який час доби, не пояснюючи причину запиту. В окремих випадках Провайдер може попросити надати додаткову інформацію, яка включає в себе питання про діяльність облікового запису Користувача, обговорення джерела фінансування облікового запису Користувача і специфічних сфер відповідальної азартної гри. Провайдер залишає за собою право запросити документацію для підтвердження того, що обговорювалося.

У тих випадках, коли Постачальник не може зв'язатися з Користувачем або Користувач не може надати Провайдеру необхідну інформацію або документацію, на обліковий запис Користувача будуть накладені тимчасові обмеження до тих пір, поки необхідна інформація не буде вислана. Обмеження визначаються індивідуально, залежно від історії діяльності кожної облікового запису. Це може привести до припинення облікового запису Користувача або закриття рахунку та / або повідомленням інформації про Користувача відповідному регулюючому органу (включаючи служби зі спостереження за злочинами / звітним органам на будь-якій території), не повідомивши Користувача.

Терміни перевірки інформації і документів наданих користувачем можуть займати 30 робочих днів.

Постачальник зможе надати Користувачеві будь-яку додаткову інформацію, яку Користувач попросить, зв'язавшись з працівником команди ЗСК.